hamaseo hamaseo .

hamaseo

کوله پشتی |خرید کوله پشتی | خرید اینترنتی کوله پشتی از نمایندگی دلسی در ایران

 

1.کوله پشتی برای استفاده‌ی هرروزه

این نوع کوله‌پشتی برای استفاده‌ی همه‌روزه طراحی شده و معمولاً اندازه‌ای کوچک دارد. جیب‌های این نوع کوله پشتی به‌شکلی هستند که به کاربر این امکان را بدهند تا لوازم روزمره‌ی مورد نیاز را همواره با خود همراه داشته باشد. کوله‌پشتی‌های طراحی‌شده برای استفاده‌ی هرروزه معمولاً طراحی استانداردی و یک‌شکلی دارند که شامل قسمت اصلی قراردادن وسایل، یک جیب بزرگ جلوی این قسمت، دو بند برای آویختن کیف به شانه و یک دسته برای حمل کوله‌پشتی با دست است. برخی از این کوله‌پشتی‌ها دارای یک یا چند جیب کوچک داخل قسمت اصلی هستند. گنجایش این نوع کیف عموماً بین 20 تا 40 لیتر است.  

2.کوله‌پشتی لپ‌تاپ

  کوله‌پشتی لپ‌تاپ همان‌طور که از نام آن پیدا ست بیشتر برای حمل لپ‌تاپ طراحی شده و دارای محفظه‌ای برای حمل ایمن این دستگاه است. این نوع کوله‌پشتی که کوله‌پشتی کاری نیز نامیده می‌شود، معمولاً دارای فضاهای دیگری برای جای‌دادن دیگر وسایل مورد نیاز در محیط کار یا دانشگاه، مانند کتاب‌ها، کاغذها و ... نیز هست. کوله‌پشتی‌های حمل لپ‌تاپ در بهترین حالت دارای فضای داخلی مهندسی‌شده‌ای هستند که امکان قراردادن وسایل گوناگون در قسمت‌های مختلف آن را به‌شکلی سازمان‌دهی و تفکیک‌شده به کاربر می‌دهند. گنجایش ایده‌آل کوله‌پشتی لپ‌تاپ بین 20 تا 30 لیتر است اما گنجایش آن ممکن است تا 50 لیتر هم برسد. بیشتر کوله‌پشتی‌های شرکت دلسی دارای محفظه‌ای برای حمل و محافظت از لپ‌تاپ هستند و برای تمامی لپ‌تاپ‌های 13 تا 17 اینچی طراحی شده‌اند. زیپ افزایش حجم کوله‌پشتی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی از طریق پورت پاوربانک با کابل، جنس پلی‌استر، امکان شست‌وشو با دست و نظایر این موارد از جمله ویژگی‌های قابل توجه کوله‌پشتی‌های دلسی هستند. خریداران محترم می‌توانند برای خرید کوله پشتی دلسی با ابعاد گوناگون در قسمت فیلتر کتگوری، سایز کوله‌پشتی‌های لپ‌تاپ دلسی را فیلتر کنند تا تنها کوله‌پشتی‌هایی با اندازه‌ی مورد نظر آن‌ها نشان داده شده و انتخاب از میان محصولات آسان‌تر شود.  

3.کوله‌پشتی مسافرتی

  کوله‌پشتی‌های مسافرتی کوله پشتی‌هایی هستند که برای سفرهای نسبتاً کوتاه‌مدت یا طبیعت‌‌گردی و کمپینگ طراحی شده‌اند. کوله‌پشتی‌های مسافرتی عموماً حجمی بین 30 تا 40 لیتر دارند، سبک اند و در قسمت پشتی آن‌ها فضایی برای تهویه درنظر گرفته شده است. قسمت داخلی این نوع کوله‌پشتی دارای شمار متعددی محفظه با زیپ است که امکان قراردادن وسایل گوناگون سفر در آن‌ها را به‌صورت کاملاً منظم و تفکیک‌شده برای کاربر فراهم می‌سازد. سبک‌بودن و طراحی ارگونومیک، به گونه‌ای که هنگام حمل کوله‌پشتی مسافرتی فشار بیش از اندازه بر شانه‌های کاربر وارد نشود از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های آن است. کوله‌پشتی‌های مسافرتی دلسی دارای تمامی ویژگی‌های ذکرشده هستند. شرکت دلسی علاوه بر این برای برخی از انواع کوله‌پشتی مسافرتی خود چرخ‌هایی درنظر گرفته که با استفاده از دسته‌ی ترولی قابل حمل هستند و به مسافر کمک می‌کنند درصورت زیادشدن بیش از اندازه‌ی وزن کوله پشتی آن را با استفاده از چرخ‌ها جابه‌جا کنند.  

4.کوله‌پشتی Tote

  این نوع کوله‌پشتی درواقع همان کیفTote  یا کیف دستی است که دارای دو بند برای آویختن آن روی شانه‌ها ست و به‌همین‌سبب ظاهر این کوله‌پشتی‌ها شباهت زیادی با کیف‌های کلاسیک دارد. یک قسمت اصلی قرار دادن لوازم با زیپ، چند جیب در داخل و خارج کیف، دو دسته برای حمل کیف با دست و دو بند برای حمل آن با آویختن روی شانه، اجزای اصلی این نوع کوله‌پشتی هستند. این نوع کوله‌پشتی نیز همانند کیف‌های Tote بیشتر مناسب خانم‌ها طراحی شده‌اند و گنجایش آن‌ها عموماً بین 15 تا 35 لیتر است. برخی از انواع این نوع کوله‌پشتی، مانند کوله‌پشتی‌های Tote شرکت دلسی، دارای محفظه‌ای مخصوص حمل لپ‌تاپ هستند و به‌همین‌ سبب کارایی بسیار بیشتری دارند. بیشتر کوله‌پشتی‌های Tote دارای بندهای نازکی هستند و حمل آن‌ها دشوار است، اما محصولات دلسی این‌چنین نیستند و دارای بندهای بسیار محکم، دارای پهنای زیاد برای حمل راحت کیف و وارد آمدن حداقل فشار به شانه‌های کاربر هستند. کوله-پشتی-دلسی-مدل-Adorball  

پیشنهادهایی برای خرید اینترنتی کوله پشتی

1.پیش از خرید کوله‌پشتی هدف خود از خرید آن را دقیقاً مشخص کرده تا بتوانید مناسب‌ترین و بهترین کوله‌پشتی را برای آن منظور انتخاب و خریداری کنید. 2.به حجم کوله‌پشتی دقت کنید و آن را با توجه به نیاز خود انتخاب نمایید. به‌عنوان مثال خرید کوله‌پشتی با سایز متوسط برای استفاده توسط دانشجویان یا افرادی که تنها قصد جابه‌جاکردن لپ‌تاپ و چند کتاب و جزوه را دارند کافی ست، اما چنان‌چه هدف از خرید کوله‌پشتی به‌کارگیری آن در سفرهای کوتاه‌مدت است، بهتر است کوله‌پشتی‌هایی با گنجایش حدود 35 لیتر انتخاب شود. 3.هنگام خرید کوله‌پشتی به وزن آن و نیز ارگونومیک‌بودن کوله‌پشتی، برای جلوگیری از آسیب‌دیدن اسکلت بدن به مرور زمان دقت کافی داشته باشید. 4.طراحی داخلی مهندسی‌شده به شما کمک می‌کند تا بتوانید وسایل خود را به تفکیک داخل کوله‌پشتی بچینید و هنگام نیاز به‌راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید و به همین دلیل توجه ویژه به این نکته توصیه می‌شود. 5.کوله‌پشتی‌های پلی‌استری که دنیر آن‌ها بیشتر است کیفیت بالاتری دارند اما بیشترشدن دنیر الیاف افزایش قیمت کوله‌پشتی را نیز به دنبال خواهد داشت. 6.درصورتی‌که میخواهید خرید اینترنتی کوله‌پشتی را به‌منظور حمل لپ‌تاپ نیز انجام دهید، از هماهنگ‌بودن سایز لپ‌تاپ خود با اندازه‌ی محفظه‌ی مخصوص حمل لپ‌تاپ کوله پشتی اطمینان پیدا کنید. 7.ترجیحاً کوله‌پشتی‌هایی را خریداری کنید که دارای ضمانت‌نامه‌ی معتبر هستند.   کوله‌پشتی‌های دلسی با تنوع طرح، رنگ، اندازه و باکیفیت بی‌نظیری که دارند، یکی از بهترین گزینه‌ها هنگام انتخاب یک کوله‌پشتی مناسب هستند. در طراحی و تولید انواع کوله پشتی‌ دلسی تمامی نکات مربوط به سلامتی کاربر هنگام حمل کوله‌پشتی، حمل آسان کوله‌پشتی و لوازم موجود در آن، امکانات امنیتی، زیبایی ظاهری و مواردی از این دست مورد توجه قرار گرفته‌اند. شما خریداران محترم برای خرید اینترنتی کوله پشتی دلسی می‌توانید با مراجعه به دسته‌بندی محصولات این فروشگاه و انتخاب گزینه‌ی کوله‌پشتی، تمامی کوله‌پشتی‌های دلسی موجود در فروشگاه اینترنتی ایران دلسی را مشاهده کنید. علاوه ‌بر این برای انتخاب سریع‌تر محصول مورد نظر می‌توانید با فیلترکردن محصولات با توجه به رنگ، اندازه، قیمت و ... سریع‌تر و راحت‌تر محصول متناسب با سلیقه و نیاز خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.

معرفی شرکت دلسی

شرکت دلسی یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی تولید انواع کیف، چمدان، کوله‌پشتی، ساک مسافرتی، کیف خلبانی، کیف بیزنسی، کیف مدرسه، کیف لپ‌تاپ، کیف دوشی و اکسسوری‌های مرتبط است که در سال 1946 در فرانسه آغاز به کار کرده و هم‌اکنون محصولات آن نه‌تنها به خاطر کیفیت بسیار بالا، بلکه به‌سبب استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز، که بسیاری از آن‌ها ابداع و اختراع خود شرکت دلسی هستند، به شهرت رسیده و طرف‌داران بسیاری دارند. این شرکت در بسیاری از کشورهای جهان دارای نمایندگی فعال است و ایران دلسی نیز نماینده‌ی رسمی این شرکت در ایران است.

 

انواع کیف لپ تاپ

کیف‌هایی که برای محافظت و جابه‌جایی لپ‌تاپ‌ها طراحی شده‌اند، دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به نیاز و سلیقه‌های گوناگون طراحی شده‌اند. آشنایی با انواع کیف لپ‌تاپ و ویژگی‌های آن‌ها پیش از خرید، می‌تواند در انتخاب و خرید مناسب‌ترین نوع کیف لپ‌تاپ برای هر فرد نقش بسیار مؤثری داشته باشد. گذشته از این تعیین دقیق هدف از خرید کیف لپ‌تاپ کمک می‌کند تا مناسب‌ترین نوع کیف لپ‌تاپ انتخاب و خریداری شود و کاربر مدتی پس از خرید به مشکل برنخورد. به‌عنوان نمونه اگر هدف از خرید کیف لپ‌تاپ استفاده از آن در سفرها ست، بهتر است کیف لپ‌تاپی مستحکم‌تر و جادارتر برای قراردادن لوازم مورد نیاز سفر را انتخاب کرد نه کیف لپ‌تاپی که برای استفاده‌ی روزمره طراحی شده است. انواع کیف لپ تاپ و ویژگی‌های آن‌ها شامل موارد زیر هستند:

1- کیف لپ‌تاپ بیزنسی چمدانی

این نوع کیف‌ لپ تاپ بیشتر برای حمل لپ‌تاپ در سفرهای کاری برون‌شهری کاربرد دارد. مسلماً هیچ کس دوست ندارد مجبور باشد تا حین سفر تعداد زیادی کیف و چمدان را با خود حمل کند و بنابراین کیفی که این امکان را به او بدهد تا تمامی آن‌چه در یک سفر به آن نیاز دارد را در آن بگنجاند، دقیقاً آن‌چیزی ست که مسافر به آن نیاز دارد و کیف لپ‌تاپ بیزنسی نیز با همین هدف طراحی شده. این نوع کیف لپ‌تاپ مانند چمدان‌ها دارای دسته‌ای بلند و چرخ‌هایی برای کشیدن کیف روی زمین حین جابه‌جاکردن آن است. اگرچه این نوع کیف لپ‌تاپ از قدیمی‌ترین مدل‌های کیف لپ‌تاپ است و در حال حاضر کیف‌ لپ‌تاپ‌ها و چمدان‌هایی طراحی و تولید شده‌اند که حمل لپ‌تاپ و لوازم سفر را به اشکال دیگری، مانند امکان متصل‌شدن کیف لپ‌تاپ به چمدان حین سفر، در اختیار مسافر قرار می‌دهند، اما این نوع کیف لپ‌تاپ همچنان طرف‌داران خود را دارد و هنوز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کوله-پشتی-دلسی-مدل-Air

مزایای استفاده از کیف لپ‌تاپ بیزنسی چمدانی

 • درصورت استفاده از این نوع کیف لپ‌تاپ دیگر نیازی به آویختن آن روی دوش و شانه یا حمل آن با دست وجود ندارد.
 • با استفاده از این نوع کیف امکان افتادن ‌لپ‌ تاپ روی زمین وجود نخواهد داشت.
 • به‌همراه داشتن این نوع کیف لپ‌تاپ به فرد حالت و ظاهری رسمی و بیزنسی می‌دهد.

2- کوله‌پشتی لپ‌تاپ

کوله‌پشتی‌های لپ‌تاپ یکی از انواع جدید کیف برای جابه‌جایی و محافظت از لپ‌تاپ هستند. برخی از انواع کوله‌پشتی‌ لپ‌تاپ مختص حمل لپ‌تاپ و وسایل جانبی آن مانند شارژر، موس و ... هستند و اندازه‌ی کوچک‌تری دارند، اما بعضی دیگر علاوه بر لپ‌تاپ امکان حمل وسایل دیگر را نیز به کاربر می‌دهند و مسلماً نوع دوم از نوع اول لپ‌تاپ بزرگ‌تر و به‌تبع سنگین‌تر است.

مزایای استفاده از کوله‌پشتی لپ‌تاپ

 • این نوع کیف لپ تاپ با استفاده از دو بند مقاوم به‌صورت ثابت و بی‌حرکت روی دوش کاربر قرار می‌گیرد و درنتیجه امکان افتادن آن روی زمین وجود ندارد.
 • در بسیاری از کوله‌پشتی‌های لپ‌تاپ امکان تغییر طول بند وجود دارد و کاربر می‌تواند آن را در راحت‌ترین و بهترین وضعیت ممکن با توجه به بدن خود تنظیم کند.
 • در صورت استفاده از کوله‌پشتی لپ‌تاپ وزن لپ‌تاپ تقریباً به‌طور مساوی روی دو شانه تقسیم می‌شود و فشار زیادی روی یک دوش وارد نمی‌شود.
 • در صورت استفاده از کوله‌پشتی لپ‌تاپ دست‌های کاربر آزاد هستند، این مزیت برای بسیاری از افراد مهم و حتی حیاتی است!

3- آستین لپ‌تاپ

آستین لپ‌تاپ یکی از انواع جدید محافظ برای لپ‌تاپ است. پس از ابداع لپ‌تاپ‌ها طراحی آن‌ها به‌تدریج بهتر و کاراتر شد، تا به امروز که لپ‌تاپ‌ها با وزن و ضخامت آن‌چنان کمی به بازار عرضه می‌شوند که می‌توان آن‌ها را مانند یک کتاب در دست داشت و جابه‌جا کرد. ایده‌ی طراحی آستین لپ‌تاپ نیز پس از طراحی و تولید این لپ‌تاپ‌های فوق باریک ایجاد شده است. در طراحی این نوع کیف لپ تاپ هیچ بندی استفاده نشده، بلکه تنها یک قسمت معمولاً زیپ‌دار برای جای‌دادن لپ‌تاپ در آن تعبیه شده است. جنس این نوع کیف لپ‌تاپ به‌گونه‌ای ست که بتواند حداکثر محافظت از دستگاه را در برابر ضربه، خط‌ وخش، رطوبت و ... داشته باشد.

مزایای استفاده از آستین لپ‌تاپ

 • آستین لپ‌تاپ بسیار خوش‌دست‌تر از دیگر انواع لپ‌تاپ است.
 • آستین لپ‌تاپ نسبت به دیگر انواع کیف لپ‌تاپ سبک‌تر و باریک‌تر است.
 • قیمت آستین لپ تاپ معمولاً از دیگر انواع کیف لپ‌تاپ کمتر است.
 • حمل لپ‌تاپ با استفاده از این کیف به کاربر ظاهری حرفه‌ای‌تر می‌بخشد.

4- ساک لپ‌تاپ

این نوع کیف لپ‌تاپ شبیه ساک دستی‌هایی ست که معمولاً خانم‌ها از آن‌ها استفاده می‌کنند. این نوع کیف لپ‌تاپ نیز همانند ساک دستی‌ها معمولاً مناسب برای خانم‌ها طراحی می‌شود. داخل ساک لپ تاپ محفظه‌ای برای قراردادن لپ‌تاپ به‌گونه‌ای که دستگاه کاملاً در آن ثابت باشد تعبیه می‌شود. برخی از انواع ساک لپ‌تاپ تنها مختص حمل لپ‌تاپ و لوازم جانبی آن هستند و برخی دیگر دارای فضای بیشتری برای جای‌دادن وسایل معمول مورد نیاز خانم‌ها نیز هستند و بدین‌ترتیب دیگر نیازی به استفاده از یک کیف دیگر به همراه ساک لپ‌تاپ برای حمل وسایل مورد نیاز نخواهد بود.

مزایای استفاده از ساک لپ‌تاپ

 • این نوع کیف لپ‌تاپ دارای دو بند در دو سوی کیف است و به‌همین سبب به کاربر این امکان را می‌دهد تا به‌راحتی و بدون هراس از افتادن آن، ساک را روی دوش خود حمل کند.
 • خانم‌هایی که از این نوع کیف لپ‌تاپ استفاده می‌کنند ظاهری حرفه‌ای‌تر در محیط‌های کاری و درسی خواهند داشت.
 • ساک لپ‌تاپ فشن‌تر است و با مد پوشاک امروزی هم‌خوانی بیشتری دارد.

5- کیف لپ ‌تاپ نامه‌رسانی

کیف لپ‌تاپ نامه‌رسانی حالتی شبیه به کیف‌های قدیمی پست‌چی‌ها دارد و شاید بتوان گفت پرکاربردترین نوع لپ‌تاپ در حال حاضر است. این نوع کیف لپ تاپ به نام کیف لپ‌تاپ یک‌طرفه نیز شناخته می‌شود، چرا که دارای بندی مقاوم است که با استفاده از آن می‌توان کیف را روی یک دوش آویزان کرد.

مزایای استفاده از کیف لپ تاپ نامه‌رسانی

 • کیف لپ‌تاپ نامه‌رسانی معمولاً دارای فضای اضافه برای حمل دیگر وسایل مورد نیاز کاربر هم هست.
 • امکان حمل لپ‌تاپ نامه‌رسانی به دو صورت دوشی و دستی برای بسیاری از افراد مزیت قابل توجهی است.
 • این کیف ظاهری رسمی به کاربر می‌دهد و برای محیط‌های کاری و تحصیلی بسیار مناسب است.
 • کیف لپ‌تاپ نامه‌رسانی با انواع پوشاک هم‌خوانی دارد و برای استفاده در بیشتر مکان‌ها مناسب است.
کیف‌های لپ تاپ دارای انواع دیگری نیز هستند که استفاده از آن‌ها رواج کمتری دارد. همان‌طور که طراحی کیف‌های لپ‌تاپ طی سال‌ها پیشرفت داشته، احتمالاً در آینده نیز چنین خواهد بود و طرح‌های کاراتری برای محافظت و جابه‌جا کردن لپ‌تاپ ارائه خواهند شد. شرکت دلسی انواع مختلف کیف لپ‌تاپ را با تنوع بسیار از نظر جنس، رنگ، اندازه و ... طراحی و تولید کرده است. تمامی محصولات این شرکت با گارانتی اینترنشنال به بازار عرضه می‌شوند.

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۶:۴۵ توسط:hamaseo موضوع: نظرات (0)